NASANet

zobraziť novinky


Víťazstvo v Quake 3 turnaji (1.11.2004, mth)

Zúčastnil som sa LAN Párty na Ohaji, kde sa konal turnaj v hre Quake III Arena. Bolo tam množstvo neprekonatelných lám, ktoré zdržovali celý turnaj. Preto sa to všetko skončilo o 5 ráno.
Priebeh turnaja:
Opíšem prvých troch najlepších (mth, mika, exot)
Mika išiel priamočiaro vo winners bracket až do samotného finále. Pekný kúsok vykonal, keď ma vo štvrťfinále poslal do loosers bracket.
Mth (ja) som išiel priamočiaro až kým ma nevyhodil Mika. Ja som do loosers bracket poslal Exota, kde s ním som neskôr hral semifinále. Tie 2 zápasy som bol v úplnej pohodičke a to rozhodlo. (ownage)
Exot postupoval dobre, až kým nenatrafil na mňa, potom na mňa znova natrafil v semifinále a skončil na peknom treťom mieste. O 3 miesto bojoval s hráčom menom Kos00.
Finále:
Finále sa začalo zhruba o 2hodine ráno (dosť neskoro na turnaj). Hrali sa 2 mapy (ztn, pt4).
Hrali sme s mikom tieto 2 mapy, ktoré som vyhral značným náskokom. Potom som musel výhru potvrdiť dalšími dvoma opakovanými zápasmy, pretože som vypadol do looserov, ale môj neprekonatelný skill to zvládol a napokon som vyhral 4:0 na zápasy.


Zhodnotenie: Nuž na Q3 turnaji boli 4 dobrý hráči, a ako som predpokladal, tý najlepší vyhrali. Čakal som že to dopadne: 1. mika, 2. mth, 3.exot, 4.Kos00
Nuž, ale dopadlo to ako dopadlo a tu je finálny rebríček:
1. mth
2. mika
3. exot
4. Kos00